Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma került fel alsó fogszabályz...

Ma került fel alsó fogszabályzó, és nagyon fááj//: vmivel lehetne csökkenteni a fájdalmat? Mennyi idő megszokni?

Figyelt kérdés

amikor a felsőt tették fel(olyan 3honapja), az kb egyáltalán nem fájt,és pár nap alatt sikerült is megszoknom...

de ez az alsó most nagyon fáj,az alsó metszőfogam:s és ráadásul még harapásemelőt is kaptam ,így enni sem tudok:S /Amúgy vettem be gyógyszert is (Apranax) ,de nem enyhíti a fájdalmat./

Vkinek javaslat / hasonló tapasztalat??


15/L


2011. ápr. 14. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is tegnap kaptam meg az alsót, a felsőt majd pár hónap múlva!

Szintén kaptam harapás emelőt jobb így de mégse. baromira feszít húz az egész alsó-felső fogsorom! Ráadásul kismama vagyok sok gyógyszert sem merek magamba tömni, de ami segít az a Be-nu-ron /235 ft/ fél óra múlva hat, elalvás előtt ezt veszem be.

Evésnél gátol ez a harapásemelő, nem tudom úgy meg rágni az ételt, nem is érzem úgy az izét, kicsit meg nyámnyogom és lenyelem, és nekem is a metszőfogam fáj kegyetleneül.De amúgy az egész fogsorom még fent is! Ahol nincs is fogszabályzó még!

Kíváncsi vagyok a további napjaidra, bízom benne enyhülni fognak a fájdalmaink:-)!!!!

Jobbulást neked! üdv szaszi

32/L

2011. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!(: hát,nekem már nemfáj annyira,csak sajnos belül az egyik fémgyűrű vágja a nyelvem,az is eléggé zavar,és nagyon fáj, már tiszta seb:G meg ugylett fölrakva,hogy a számat is vágja belülről több helyen, és emiatt még jobban fáj, ha eszek,de még ha iszok,akkor is:S na ,én majd hétfőn megyek még vissza megigazíttatni, remélem, kicsit tud segíteni...

Veled mi a helyzet ? fáj még?/:

2011. ápr. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!