Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ér ez valamit? Nyomni szoktam...

Ér ez valamit? Nyomni szoktam a fogamat óvatosan miközben tévét nézek tanulok.

Figyelt kérdés
A fogaim elállnak, de fogszabályzót nem szeretnék amíg van barátom, és iskola idő alatt sem szeretnék, a környezetembe olyanok vannak akik cikiznének emiatt, egész évbe.Azért kérdem mert amiatt állnak el mert régebben az ujjamat cumiztam.Ha szabályzóm lenne fel is jönne a dolog, hogy miért van így, nem szeretnék erről senkivel sem beszélni, nagyon kínos nekem az egész, köszönöm a segítségeteket
2009. márc. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hatás nem várható.

Ma már vannak dívatos fogszabályozók, amelyek nem cikik.

Nem kell azt mondani ki, miért viseli.

Akkor van erdmény, ha a lehető leghamarabb teszik be.

2009. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van éjszakai fogszabályzó. Olyan mint egy hokis vagy box fogvédő. Este felrakod és reggel kiszeded. A nyelveddel nem tudsz akkora erőt kifejteni, hogy jelentősége legyen.
2009. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ér semmit . A fogszabályozó a helyére huzza a fogaidat nem hiszem hogy nyomással te ezt a helyes irányba, helyes módon tudod végezni . Az ujszopástól szerintem nem nőhet kuszán a fogad . Én is szoptam az ujjam (sokáig 8 éves koromig), kuszák a fogaim de nem ettől ez genetika , anyámé is ilyen meg a testvéreimé is . Ha az én gyerekemnek is ilyen lesz akkor biztos fogszabályozója lesz . Én megmondanám a fogszabályozó miatt cikiző fiataloknak , hogy te legalább vagy annyira igényes , hogy horgy egy olyan szerkezetet ami szebbé teszi a fogaidat !
2009. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek fogszabályzásra, kérhetem az orvost, hogy éjszakai legyen, vagy kötelezhet állandó használatosra?És ha azt mondja hogy állandó kéne, de én éjszakait szeretnék meg csinálja nekem?
2009. márc. 1. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos a orvos dönti el...de ez a kortól is függ...olyan 14 éves kortól már beépítettet szoktak adni...de szerintem a szemüveg rosszabb,mint a beépített fogszabályzó...:)
2009. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapból semmire sem kötelezhet :)


Ja a kérdésre válaszolva: Semmit sem ér. Olyan mintha egy lejtőn feltolnál egy kocsit napközben aztán éjszaka otthagynád :) Reggel lehet előlről kezdeni :)

2009. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is cumiztam sokáig,aztán nekem is fogszabályzó kellett volna, nem kértem, otthon nem mondtam hogy fogorvos mondta volna, hogy kell, rá 2 évvel elmentem megint fogorvoshoz, aztmondta hogy nemkell, mert a fogak magukról helyreigazították egymást, vagy vmi ilyesmi xD Nemtudom milyen súlyos a helyzet, elég drága a fogszabályzó meg ciki is szerintem,de ha vészes a helyzet inkább az, mint szarul álljanak a fogaid:D 14/F
2010. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nem ér semmit.

Szerintem egyáltalán nem ciki a fogszabályzó, sőt még jól is néz ki.

Ha jó színt kérsz még a láyok is jobban fognak bukni rád:D

Az a szar benne, hogy sokkal jobban, és többet kell fogatmosni!

Ha nem akarsz rohadó fogakat...

2010. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!