Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell fogat húzni ha lesz...

Kell fogat húzni ha lesz fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogyha lesz fogszabályzóm ki kell húzni valamelyik fogamat?
2011. ápr. 2. 19:36
 1/10 De Puta Madre ***** válasza:
Nem minden esetben. Régen ha nem fértek el a fogak, mert kevés volt a hely nekik, akkor húztak. Most van már olyan fogszabályzó, amivel nem kell húzni.
2011. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt az orvos fogja eldönteni,nekem kettőt is kihúzott!
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van, viszont az sem mindegy, hogy milyen orvost választasz és mennyit szánsz rá. Az unokaöcsémnek is először húzni akartak, aztán elmentek egy jobb nevű orvoshoz, ahol végül nem kellett kihúzni egy fogat sem, igaz ez egy 600.000 Ft-os fogszabályozó volt, nem az SZTK-s.
2011. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


szerintetek akkor kel huzni ha a jobboldali szemfogam feljebb van mint a többi meg ami mellete van balra azt nem tudom hogy hivják az sokkal hátrébb van mint a többi

2011. ápr. 2. 20:16
 5/10 De Puta Madre ***** válasza:
Nem ettől függ, hogy kell-e húzni. Attól függ, hogy mivel most össze vannak torlódva a fogaid, ha széthúzzák őket, hogy egy vonalban legyenek, akkor több hely kell nekik. Ha nincs elég hely, akkor kell húzni. Ha feljebb van a szemfogad, akkor nem kell.
2011. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


de egy valami zavar engem

azt értem hogy kell a hely a fognak ezért huzni de kell de akkor mi értelme a szabályozásnak ha egy fogamat ki kell huzni föleg ha elöl

2011. ápr. 2. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak a fogorvos tudja megmondani. Abból is elmégy vagy hathoz, azok mondanak hatfélét te meg majd kiválasztod, hogy melyik változat tetszik a legjobban.
2011. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 De Puta Madre ***** válasza:
Első válaszomban már írtam, hogy van már olyan fogszabályozó, amelyikhez nem kell kihúzni a fogat.
2011. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az attól függ h a doki hogy ítéli meg nekem 2 éve van fogszabim de olyan gáz volt a fogazatom h 2-őt is kihúzott de pl bnőmnél nem kellett húzni
2011. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem mindkét szemfogam feljebb volt és két fogat húztak (a mögöttük lévőket).
2011. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!