Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Végeznek fogorvosi kezelést...

Végeznek fogorvosi kezelést altatással?

Figyelt kérdés
Lehet furcsán hangzik, de aki nagyon fél a fogorvostól és nem egyáltalán semmilyen kivizsgálásra elmenni, annak van ilyenre lehetosége?
2011. márc. 6. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, hibásan írtam..."és nem mer egyáltalán semmilyan kivizsgálásra elmenni" akart lenni. Egyszeru fogfúrásra esetleg húzásra gondolok csak.
2011. márc. 6. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.Egyébként vannak magán klinikák ahol végeznek altatással is fogorvosi kezelést,de elég drága..
2011. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magándokinál persze.
2011. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magánban persze, hogy végeznek.

Hol kellene?


(Előre bocsájtom, hogy általában tízezres nagyságokban mérik csak az altatást.)

2011. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is kérdezgettem ebben a témában, mert be vagyok rezelve, ha eről van szó. Sztk-ra altatás csak szellemi fogyatékos, vagy hasonlóan beteg embereknek van, akit enélkül lehetetlen lenne kezelni. Egyes magánrendelőkben lehetésges. Ahoz képest nem is olyan drága kb 80000ft, bezzeg a kezelés, és a fogak árai nagyon borsosak.
2011. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:24-es vagyok.


Igen, sajnos én is 60-80 eFt-ról hallottam eddig. De most találtam egy pesti rendelőt, ahol óránként "csak" 20e Ft-ot kérnek.


Egyébként kedves kérdező meg tudlak érteni. Ha lenne rá elég pénzem én is altatásban csináltatnék mindent.(A tömést, fogkőleszedést, de még a kontrollt is. :D)

De most örülök, hogy a magándokit ki tudom fizetni.

2011. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nekem a parám, de akármennyire is nem szeretem a kezelést, de az altatás maga nagyobb para.

Amúgy a költségeket is rendesen megdobja.


Amúgy van ilyen, a gugli a barátod.

2011. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt például. www.dentalumberone.com
2011. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
en kulfoldon vagyok angliaban es pont most fogok menni egy altatasos huzasra .otthon nem tudom letezik e de itt felajanlottak nekem a lehetoseget mivel lattak h nagyon felek...az ara nem veszes de persze otthon mindennek mas az ara.eleg erdekesen mukodik ez a folyamat ugyanis ugy mondtak h nemfogok teljesen aludni kisebb mennyisegben kapok altatot mint muteteknel csak nemfogok erezni semmit ...igy mondtak de annak ellenere is nagyon felek.. :S
2011. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Lehet nekem megérné rá spórolni:) Hát én Szlovákiában élek, de úgy vettem észre a válaszok alapján, hogy a sima egyszeru fogorvosi kezelés sem sokkal olcsóbb sajnos. Hihetetlenul félek a fogorvostól, nem is azért mert fájna, hanem a hangoktól meg szagoktól amik pl. fogfúrásnál vannak:)
2011. márc. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!