Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kellemetlen a száj szagom?

Miért kellemetlen a száj szagom?

Figyelt kérdés
Egészséges fogaim vannak...rendszeresen fogat mosok nem iszok alkoholt.rendesen fogat mosok és fél óra múlva már elég kellemetlenné válik,de nem tudom miért?Mit tegyek?
2011. febr. 23. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és fogmosás után nem eszek nem iszok esetleg vizet..

a fogaim biztos egészségesek.14/f

2011. febr. 23. 16:32
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha gyomorzáródási problémám van milyen tünetek lépnek fel?

Hogyan táplálkozzak? Zabálni szoktam mert imádok enni és lehet h ez miatt?Nem sportolok de állandóan mozgok, vagyis nyáron többet de télen is megvan a napi 1-2óra intenziv mozgás.

2011. febr. 23. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a mandulád a ludas. Nekem éveken keresztül semmilyen panaszt nem okozott, de szólt az orvos, amikor belenézett a számba, hogy rohad... Egyáltalán nem fáj, de annak lehet ám szaga :) De tényleg az is előfordulhat, hogy nem zár rendesen a gyomorszájad, ezt refluxnak nevezik, van rá gyógyszer.
2011. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyik barátnőmnek nem zárt rendesen a gyomorszája, ő meg sajnos nem zárta a száját, és mindig büdös jött ki belőle... :P A reflux ált. marja a nyelőcsövet, ha már feljön a gyomorsav.
2011. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a rendszeres slejm termelés normális?Szabadkai vagyok.nem tudom h slejmnek hívják-e a magyarországiak is de én úgy hívom :D.És akkor mit csináljak?gyógyszer tárba lehet erre venni valamit?vagy mi?nem teljesen értem az egésszet.
2011. febr. 23. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, itt is slejmnek hívják azt a trutyit! :) A helyedben elmennék a házi orvosomhoz, ő megmondaná, hogy mi bajom, és írna ki gyógyszert.
2011. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Háziorvos?o.O itt csak ez a rohadt dispanzér van :D és oda nem mék ien hüjeség miatt
2011. febr. 23. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy alaposan megmosod a nyelveidet is. (De persze nem őrült módjára sikálod,hanem csak "átfutsz rajta" 2-3x. Ha ez nem válik be,akkor nemtudom..
2011. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mosd meg a barátod f*tykösét
2011. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most úgy érzed h nagyon vicceset írtál ugye?

Gondolom most elképzeled hogy előtted egy nagy közönség van aki röhög rajtad mint az atom ugye?

szánalmas.... -.-"

2011. febr. 27. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!