Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ellátnak SZTK-ban, ha 2...

Ellátnak SZTK-ban, ha 2 hónapja nincs TB-m pénzért cserében?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a probléma?
2011. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint ezt úgy kérdezed, hogy megcsinálják és ez alapvető, vagy a fogammal mi a probléma?:)
2011. febr. 7. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
hát hogy mi a baj, mivel szeretnél odamenni. mert én pl nőgyógyászatra mentem úgy, hogy nem volt tb-m és nem szóltak érte. de ha valami komolyabb akkor nemtudom hogy megy. de szerintem fizesd magad után a tb-t, mert 1. olcsóbban kijössz, 2. ha lebuksz visszamenőleg kifizettetik, igaz még csak 2 hónapról van szó, de azért inkább figyelj oda erre, mert ha esetleg történik valami nagyobb baj, pl vakbél műtét, akkor elvileg több százezret is kifizethetsz.. a tb meg 5100ft havonta, az apehnél el tudod intézni 5perc alatt kb.. és elég pl holnaptól fizetni magad után, nem nézik vissza hogy mióta nem fizeted, megmondod hogy mától szeretném fizetni, és kész.
2011. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, elvileg ellátnak, majd kiszámlázzák.


De tényleg jobban jársz, ha fizeted magad után, én is ezt tettem, de még jó is, mert azóta volt 1-1 db 178 ezer és 250 ezer Ft-os műtétem. Ha nincs TB-m, fizethettem volna, vagy mehettem volna a temetőbe.

2011. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete mondták a fogászaton, hogy nincs TB-m így nem tudnak ellátni. egy tömés 5-6ezer Ft lett volna, akkor kérdeztem. A húzás ingyér volt (szerencsére csak bölcsességfog)
2011. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is húzni kellene, gyökérkezelt fogam eléggé fáj, pénzem perpill nincs. De inkább az olcsóbbat fizetem.
2011. febr. 7. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!