Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A garat előtt mindig beleakad...

A garat előtt mindig beleakad vmi fehér az ínyembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé nehéz elmagyarázni, de megpróbálom. Bizonyos időközönként észreveszem, h vagy a szám belsejében vagy a jobb vagy a bal oldalon van vmi fehér beleakadva az ínyembe. Általában ki szoktam szedni, vmivel kipiszkálom, ugyanis nem érem el, mert kellemetlen érzés, és néha már büdös...Miután kiszedem, látom, hogy olyan mintha rengeteg kenyérdarabka jól összetapadt volna (ezért fehér), kemény, a felülete sima. Mi lehet ez? Mit tehetek ellene? Másoknál is van ilyen?
2011. jan. 26. 15:18
 1/4 anonim válasza:

Hát ez így elég érthetetlen, most vagy a garatodnál van, vagy az ínyednél. De a kettő nem egy helyen van....

Szerintem amikor ott van, menj el a fogorvoshoz, tuti tudja mi az.

2011. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott hátul van az ínybe beleakadva...nem tudom jobban elmondani, majd csinálok róla képet (eléggé undi lesz...:/)
2011. jan. 28. 12:55
 3/4 anonim válasza:
Meg szeretném kérdezni, hogy mi lett a megoldás, mi volt a "fehér az ínyében" ?
2011. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még mindig nem tudom:/
2011. márc. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!