Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Száj megóvására melyik a...

Száj megóvására melyik a legjobb ajakír?

Figyelt kérdés
2007. jún. 1. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ajakír az aloe vera termékek közöl a lipstic.

Az aloe vera-t ősidők óta használják gyógyításra, hidratálásra. Én ezt ajánlom.

2007. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Oriflame termékeit ajánlom.Többféle ajakbalzsamot kínálnak,de választhatod az univerzális balzsamot is.Ez utóbbit ajakápoláson kívül rengeteg mindenre használhatod,ez egyépként méhviszt tartalmaz.
2007. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A legtöbb ajakápolóban kőolajszármazék van, ami pillanatnyilag hidratál, de hosszú távon nem segít, szóval száraz marad a szád és újra-újra kened és hozzászoksz. Én nagyon sokat kipróbáltam már, de igazán Forever Living lipstick jött be nekem is és az Oriflame kis tégelyes balzsam.
2007. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb a Lips nevű, ami aloe-verát, jojobát, és méhviaszt tartalmaz. Egész évben használható, megnyugtatja és hidratálja az ajkakat.

Sőt különböző rovarcsípések esetén is ajánlott a használata. De akkor legyen kettő.

És ami még meglepő aranyér problémákat is hatásosan orvosol, viszont erre szintén külön vegyünk egyet :D

2007. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenféle vicc nélkül, a méz
2007. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha hiszed ha nem nekem a kisbabám posikenőcse vált be.bóraxos babakenőcs.
2007. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
disznózsír
2010. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Garnier ajakír
2011. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem erre az Unguentum ad vulnera sebkenőcs vált be. A patikában vény nélkül kapható kistégelyes, olcsó készítmény. Ez segítve a hámosodást a kisebb felületes sebekre, horzsolásokra is jó, de tapasztalatom szerint a kicserepesedett ajkakra és szájzugi problémákra is eredményesen használható.
2021. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!