Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogsorom egy picikét...

A felső fogsorom egy picikét előrébb van, az alsó pedig picit hátrébb, mint kellene. Persze nem feltűnő. Tovább lent?

Figyelt kérdés
A felső fogsorom egy picikét előrébb van, az alsó pedig picit hátrébb, mint kellene. Persze nem feltűnő...És a felső fogsoromon a 2 első fog közt van egy kis rés, de az tényleg kicsi, tehát nem 3mm-es :) Ehhez mennyi ideig kellene fogszabályzót hordanom, hogy teljesen megjavuljon? Tudom, nem lehet tudni, de körülbelül. 1 év elég lenne?
2011. jan. 12. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
13/F
2011. jan. 12. 20:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is 13 vagyok, ugyanez a probléma áll fent nálam is :D

De sajna én nem hordhatok fogszabit mert egyik nyáron ügyesen eltörtem az egyik fogamat, nem látszik de na azért nem hordhatok :D

Én ilyen helyzetre olyat hallottam, hogy valami kis gumis szerkezettel (kivehető persze) húzzák a fogsort a helyére. Menj el fogorvoshoz, hiddel nem olyan rossz a fogszabályzó, én is három évig jártam :))

13/L

2011. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt simán rendbe tudják tenni! Nekem is hátul volt az alsó fogsorom, és túl elöl a felső, mondhatom, hogy kapafogam volt. De aztán kaptam egy ideiglenes fogszabályzót, ami nagyon jól rendbe tette.
2011. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy a 2 felső első fog egy nagyon nagyon picit nagyobb? Mert úgy tudom, igen, de remélem, igen.
2011. jan. 13. 15:29
 5/9 A kérdező kommentje:
És ez kb. meddig kellene? Most vagyok 7-es. Mondjuk 8. évvégi ballagásig leszednék, ha most raknák fel?
2011. jan. 13. 15:31
 6/9 anonim válasza:
nekem is ez volt/van. már 2 éve fent van az állandó fogszabályzó, és a felső még mindig kiáll. az alsót meg ma vették le, de hát az ocsmány arról nem beszélek. XD amúgy nemtom meddig kell, nekem eléggé sokáig, de ismerősömnek már 3 hét után észrevehető volt a változás.
2011. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már 2 éve? Húha. Mi ocsmány, miről nem beszélsz?:D
2011. jan. 13. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeritnem jól néznek ki a fogszabályzós fik. Jobban néznek ki, mintha összevissza állnának a fogaik és később amikor már érettebbek, átgondolnák h miért nem cináltatták meg amikor még fiatalok voltak.

Szeritnem csináltass és vállald fel, ha valaki kicikiz, mondd meg neki h neked legalább szépek lesznek a fogaid ;D

Én mit meg nem adnék, ha hordhatnék fogszabit :D

2011. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Érdekes, azok mondják, akiknek nem kell. Rakass fel!:D

2011. jan. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!