Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oldalt a nyelvemen van egy...

Oldalt a nyelvemen van egy fekete folt, kb.2mm×5mm. Elharaphattam, és a seb néz ki így?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, valami maradék, de megkapargattam és nem jön le. Még nem volt a számban sebem, szóval csak azért kérdezem, mert olyan más, mint a bőrön. Nincs dudor sem, olyan, mintha a nyálkahártya alatt lenne.

Amúgy nem emlékszem, hogy ráharaptam volna.


2011. jan. 1. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ha fekete lenne a nyelvem, nem kérdést írogatnék ki, hanem mennék az orvoshoz
2011. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
penész talán.. :|
2011. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az egész nyelvem fekete, hanem csak egy pötty.
2011. jan. 1. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont...
2011. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a szájpenész fehér, nem fekete
2011. jan. 1. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kis fekete pöttyel majd akkor megyek el orvoshoz, ha már egy ideje megvan és nem múlik. Ma du vettem észre, tegnap este még nem volt ott.
2011. jan. 1. 20:17
 7/8 anonim válasza:

te tudod

én elmennék orvoshoz

2011. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is van fekete pötty a nyelvemen de nekem nőni is szokot meg csökenni és nekem most fogják ki műteni .Azt monták nekem az orvosok h kapok zsibaztot a nyelvembe ki vágják és két kicsi öltésel össze varják.(ja és az a nyelveden egy ér ha nincs rajta semmi fehér és mélyen van akor le fagyasztják és ki lézerezik.)
2012. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!