Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A TB fizeti a fogszabályzómat...

A TB fizeti a fogszabályzómat ha csináltatok? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne a fogaim szabályozására mert csúnyák és én majd beleőrülök hogy nem tudok mosolyogni.

Ha nem is fizeti valami kiskapu biztos van.

Tudtok nekem segíteni?

nagy szükségem van rá.


2010. dec. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor fizeti,s akkor sem az egészet,ha valamilyen módon károsítják a fogaid az egészségi állapotod. Szóval ha csak esztétikai szempontból kell a fogszabi, akkor nem jár rá TB támogatás. Jó is lenne...
2010. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni, adakozok. Milyen számlaszámra?
2010. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El kell menni a fogorvosodhoz akihez tartozol és a legjobb ha megkérdezed.Nem szégyen megkérdezni h van e tb támogatás ilyen esetben is.Annyit viszont sejtek h teljesen nem állják max van rá valami kis támogatás.Olvastam ilyet:

"18 éven aluliak számára a fogazat súlyos alaki rendellenessége esetén, szintén 80%-os támogatással."De kitudja h ez még él-e és hogy mi jár 18 felett.

[link]

2010. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem.


Sajnos Te is lekéstél róla (úgy ahogy én is!). Amúgy szerintem ez eléggé szemétség! Főleg azért mert 18 év után (mikor melózol) meg Te fizetsz Tb-t... csak kérdés hogy mire föl?


Két állkapocsra a foszabi (kezdeti költsége), ha fém: 150etől kezdődik, ha műanyag fehér, akkor az 200etől a csillagos égig!

2010. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
foszabi= fogszabi
2010. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Hát ez nem jó hír számomra.

2010. dec. 13. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

a tesom 17 éves és neki is fogszabályzóra lenne szüksége.

leírná valaki nekem h hogyan lehet hozzájutni a támogatáshoz?

2010. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az automatikusan jár 18 éves korig (ha a fogászat támogatja)

80% a támogatás összege

2011. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!