Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkezelés után fáj a fogam,...

Fogkezelés után fáj a fogam, illetve a kezelt fogam (tömés) egészséges része mozog, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Novemberben voltam fogdokinál, egy elég rossz állapotban lévő fogammal, ott lekezelte (a fogam nagy része tömés) majd rá két hétre nagyon fájt, főleg harapásra, majd három napon keresztül éjjel-nappal nagyon, fölírt egy gyógyszert (dalicil) ami hatott is, majd most elkezdett ismét fájni, de nem olyan nagy fájdalommal. Lehet gyökérkezelés kellene? A fogam ahol nincs tömés pedig mozog, félek ki kell húzni, mit tudok tenni?
2009. jan. 19. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp menyj el a fogorvoshoz. Nem nagyon értem, hogy mi mozog, de ha arra gondolok hogy a fogad, akkor szerintem elég gyökérkezelni is. Egyszer nekem is megfájdult a fogam és elkezdett lötyögni. Elmentem a fogorvoshoz, gyökérkezelte és be volt gennyesedve. Megvárta míg lemegy a genny és betömte. Azóta sem fáj és nem is lötyög.
2009. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!