Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás után büdös lesz a...

Fogmosás után büdös lesz a leheletem. Használok száj öblítőt is. Mit használjak még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szájspray,rágo,mentolos cukor.De ha még ezek melet is ugyérzed h valami nem stimm,akkor szerintem megkéne nézetned nincs e rossz fogad mert a fog is okozhat kelemetlen szájszagot,de ha ez sem akkor még az az eset áll fent hogy nem zárul jol a gyomrod és emiatt mindegy mit teszel ezt orvos tudja csak redbetenni gyógyszerrel.
2010. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mosd meg a nyelved is

menj fogorvoshoz

esetleg nézesd meg a torkod, mert gócos mandula is okozhat ilyet

cukorbetegség is okozhat ilyet, szóval ezt is orvos tudja diagnosztizálni és kezelni

2010. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vagy vegyél új fogkefét
2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fogselyem lehetőséget kihagytátok? :D Lehet, hogy kicsit nagyobb a hézag a fogaid között ezért rendszeresen fogselymezni kell mindegyik között. Benne marad a fog között valami hús az szépen tud rohadni ott, meg jó a szaga is, és még a fogkefe se hozza ki csak a fogselyem.
2010. dec. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a fogselymet javaslom
2010. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyébként azt sem árt megnézetni, hogy lyukas-e valamelyik fogad, mert attól is lehet, esetleg bélproblémáktól is lehet, figyeld meg, hogy szokott-e bugyogni sokat a hasad vagy görcsölni, mert akkor nem árt vele orvoshoz menni, vagy dietetikushoz egy jó étrendért.
2011. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!