Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levették a fogszabályzóm, de...

Levették a fogszabályzóm, de maradt a fogamon ragaszó. Ez lekopik? Ha igen akkor mennyi idő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem menj vele vissza, minden bizonnyal nem csiszolta le róla megfelelően. nekem is maradt rajta, és én visszamentem vele, hogy szedje le tisztességesen.
2009. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj vissza vele... jobban jársz mert, mire lejön addigra 6x elszíneződik meg minden baja lesz...
2009. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgyis holnap megyek vissza az éjszakaiért.
2009. jan. 12. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a dokinak, remélem, nem ahhoz jársz, aki nekem elszúrta. Azt rendesen le kell szedni, nem maradhat rajta egy kicsi sem.
2009. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell izgulni. nekem is mondta a dokim miután levette a fogszabim és leszedte a ragasztót,hogy lehet maradt rajta,de azt majd úgy is észre veszem meg ugye ha elszineződik akkor tuti látni fogom és akkor nyugodtan menjek és szóljak hogy szedje le,szóval csak szólj neki és kész

szia :)

2009. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt mondta 3 hónap múlva polírozzák.
2009. jan. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!