Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog a fogorvos csinálni...

Mit fog a fogorvos csinálni az első fogammal?

Figyelt kérdés
Régebben már kitisztította,meg betömte,de most megint elromlott és egyre rosszabb...már feketedik is.Jövőhétre tudtam programáltatni magam...mire számítsak?!Kifúrja és újra betömi?Attól megmarad még a feketeség?:(
2010. nov. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elszíneződött fog sajnos sose lesz már fehér. Szerintem gyökérkezeljék és tetess rá egy szép koronát.

Nekem az első fogam egy rossz tömés miatt elhalt, elszürkült, az is gyökérkezelve van és cirkonvázas porcelán korona van rajta. Meg se látszik hogy nem igazi.

2010. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
drága az ilyen koronás cucc?
2010. nov. 12. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Másik válaszoló vagyok,de 40.000Ft körül van, én Pestre ahova járok,ott: Cirkon korona (fémmentes):

39.000 Ft

:)

2010. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Az enyém is 40ezer volt. A cirkonvázas korona vázszerkezet is hófehér, melyre a fehér porcelánt dolgozzák rá. Így teljesen természetes hatású, napfényben és UV fényben is fehér teljes fogalakban, és ráadásul javítható is.

A hagyományos porcelán korona vázszerkezete szürke fémszínű, melyre a fehér porcelánt dolgozzák rá. Napfényben és főképp UV fényben a köszörült fogcsonk virít. Idővel megkopik a fogéleken a porcelán és elszürkül a kilátszó vázszerkezet miatt. Az első fogakkal pedig nagyon sokat és erősen harapunk, ezért jobban kopik az éle mint a rágófogaké.

Első fognál érdemes áldozni a jobb és szebb minőségre.

2010. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!