Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szám sarkába vmi herpesz...

A szám sarkába vmi herpesz féle jelentkezett. Hogy lehetne hamar elmulasztani? Fáj is.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő kenőccsel, gyógyszertárban tudod beszerezni, Vectavir, Zovirax.... nagyon sokféle van.
2009. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem herpeszre gyors megoldas mindig az volt, hogy este bekentem fogkremmel, es az jol leszaritotta.
2009. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában a herpeszemet úgy kezeltem, hogy az ujjam végét bevizeztem, aztán jól végig simiztem egy fehér tiszta szappanon, míg az ujjam végén nem lett szappanos, azt kenytem rá. és nagyon hatásos volt...nekem legalábbis... :D
2009. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nekem a szám sarkában van...és több pici hólyag ami egészen lenyúlik...egyre rosszabb...nem tom mit csináljak vele..és még a baráttommal se tudok csókolózni..:(
2009. jan. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!