Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hónap után kiesett a tömésem...

2 hónap után kiesett a tömésem, én tehetek róla?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam fogorvosnal, betömött 15 fogamat, és ma este fogmosasnal kiesett az egyikbol… ultra soft fogkefet használok, nem gondolnam, hogy erősen mostam. Előfordult ilyen valakivel? Én rontottam el valamit?
ma 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a fogorvos nem jól keverte be az anyagot, vagy nem volt száraz a lyuk vagy túl magas volt a tömés (ha összeér a fog).

Garancia van rá, menj vissza.

ma 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez technikai hiba, amikor a "tiplinek" szánt üreg nincs megfelelően kialakítva, azaz nem tágul befelé, hogy megakadályozza a tömőanyag kiesését (annak megszilárdulása után).
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.: az amalgám idejében kellett olyan üreg, amiről te beszélsz. A kompozitok óta az érvényesül, hogy a lehető legkevesebb foganyag kerüljön eltávolításra.


Kerdező: Valószínűleg nedvesség érte az üreget a tömés elkészülése közben, nem a te hibád, ha két hónap után kiesik.

ma 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!