Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lézeres gyökérkezelésen...

Lézeres gyökérkezelésen tapasztalatok? Ajánlanátok megbízható helyet Budapesten? Gócos fogat kellene kezelni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy tömött fogamnál valószínűleg góc alakult ki, elmaradt gyökérkezelés miatt. A fogam nem fáj, de az ínyemen időnként megjelenik egy gennyes "tasak" és ahogy néztem, ez elég intő jel arra, hogy gócos a fog és kezeltetnem kellene.

Már egy ideje sajnos ez így van, de eddig nem foglalkoztam vele, csak most, hogy egyéb megfejthetetlen gyomorproblémám lett a semmiből 1 éve és erre gyanakszom.

A saját fogorvosomban nem bízom. Pár hónapja jártam nála, rákérdeztem erre a fogra, hogy a röntgen alapján van-e valami baja, mert tavaly egy antibiotikum kúrát kértem rá gyökérkezelés helyett, mert éppen egy utazás előtt voltam és nem lett volna szerencsés elkezdeni. Mivel utána már nem fájt a fogam, így nem lett megnyitva a tömés végül és nem kezeltük.

Szóval azt mondta, hogy minden rendben van ezzel a fogammal, viszont állandóan kiújúl ez a gennyes cucc.

Szeretném kezeltetni, de inkább kipróbálnám a lézeres gyökérkezelést, ha arról jók a tapasztalatok.

Sajnos jártam már úgy korábban, hogy nem lett normálisan kitisztítva egy gyökércsatorna és újra neki kellett állni az egésznek, mert bedurrant. Ezektől a köröktől most szeretném megkímélni magam.


Szóval ha valaki járt már ilyen lézeres kezelésen Budapesten és jó tapasztalatai vannak, azt köszönöm, ha megosztja.

Ahogy néztem, nem két fillér, úgyhogy szeretnék megbízható helyre menni.


tegnap 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!