Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 napja húzták ki a fogam...

4 napja húzták ki a fogam majd varták össze és még mindig ilyen sárgás-fehéres foltok vannak benne, az gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 napja varták össze a sebet foghúzás után és még mindig ilyen sárgás-fehéres foltok vannak benne, de nem fáj és nem tudom-e, hogy ez gond vagy elfertőződött-e? A varrat is össze-vissza jön le a seb egyes részeiről. Ez azért van mert húzódik össze a seb vagy pedig szarul lett összevarrva? jelenleg minden fogmosás után corsodyl-t használok "öblögetésre"

tegnap 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak ne piszkáld. A többit intézi a szervezet.

Van egy vérdugó aminek nem kellene kijönni, mert akkor bedurranhat a fogmeder és az g*cifájdalmas.

Én nem mertem 1 hétig olyat enni amit meg kell rágni, ezt javaslom neked is. Ne öblögess és ne is moss fogat legalább 1 hétig.

tegnap 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt azért érdekes lenne kivitelezni mert elobb vagy utobb budos lesz a szam szoval
tegnap 01:55
 3/5 Lewente33 ***** válasza:

Hagyd pihenni, max öblíts lenge vízzel, mert nem szabad nagyon igénybevenni, akkor nem javul.


Amúgy ez a folyamat természetes.


Ha mindenképpen kivételeznél, akkor beszélj a fogorvosoddal, nem lesz baj.

tegnap 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Pálinkával nem árt fertötleniteni.
tegnap 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem gond, igy kell a sebnek gyogyulnia. Az a rossz izu gusztustalan sargas trutymo nyiroknedv meg minden, ami a gyogyulas, itt nem var kepzodik, hanem rozsaszin iny lesz.

Amugy egy mely nagy seb, nem tud pikk-pakk eltunni.

Fogszabalyzas miatt volt jopar fog huzasa nekem, sajat magam megtapasztaltam.

tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!