Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hollán Dent fogászat vélemények?

Hollán Dent fogászat vélemények?

Figyelt kérdés

Valaki volt már ott? Milyen? Tényleg jó áron van? Jó minőségű? Kedvesek az orvosok?


Volt esetleg ott már valaki fogínyplasztikán? Milyen minőségű? Drága? Fájdalmas-e?


Régebbi véleményeket olvastam róla Gyakori Kérdéseken, ott szidták, hogy unhigénikus hely, hozzá nem értő orvosokkal. Redditen meg a weboldalukon levő véleményeknél azt írták, hogy nagyon jó, asszem idei véleményeket olvastam, főleg Szentmiklósi Renáta doktornőről láttam véleményeket, hogy jó. Ő jó egyedül, vagy mások is?


Sosem voltam még ott, nem vagyok pesti, barátaim se pestiek, pesti rokonaim azok dolgozó felnőttek, én meg egyetemista vagyok, nem túl sok pénzzel.


Holnap készülnék menni, vagy holnapután, időpont nincs befoglalva. Ezzel szemeztem már egy ideje, de nem tudom, hogy mennyire megbízható :/


Esetleg ha nem megbízható, van más jó fogászat pesten?



tegnapelőtt 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!