Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan lehetne díjmentességet...

Honnan lehetne díjmentességet vagy legalábbis töredékéért megcsináltatni a fogaimat?

Figyelt kérdés

Katasztrofális állapotban vannak a fogaim,az első 4 csapos felépítésű ami folyton hullik szét !!

Most esett ki megint egy a bal oldalon kó látható helyen!!😭😭😭

A többi mind el van repedve az is idő kérdése mikor törik ketté!

Sajnos pedig folyamatosan csináltatom de mostanra mivel ilyen ku ……va drága a fogászat megfizethetetlen számomra!!

Már az sem érdekel ha nem tudok enni jobb is legalább lefogynék,de elöl legalább legyenek meg!😭😭

Nem tudom hova fordulhatnék

Ráadasul félek is nagyon a fogorvostól gyerek korom óta!!!


tegnap 08:59
 1/5 qborka ***** válasza:
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mind szép de kit kell felhívjak megkérdezni????
tegnap 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetemeket tudom esetleg javasolni (Budapesten Semmelweis, Debrecen, Szeged, Pécs). Hallgatók orvosi felügyelet alatt készítenek fogpótlásokat. Lassan dolgoznak nyilván, de precízen, tankönyv szerint kell dolgozniuk. Nincs ingyen, mert legalább a fogtechnikust ki kell fizetni akkor is, ha hallgató veszi le a lenyomatot, de a magán árak töredékéért dolgoznak.
tegnap 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Senkit nem kell hívnod, fogpótlásra, amennyiben nem vagy 62, de elmúltál 18, nem jár támogatás. Van egy méltányossági kérelem, ezt is megtalálod a NEAK honlapján, azt esetleg megpróbálhatod benyújtani, de jó okod legyen rá, hogy neked ezt megfinanszírozzák, mert a félek a fogorvostól (sírós smiley), de törnek szét a fogaim (sírós smiley) ehhez nagyon kevés lesz. Ápolj nagyon jó kapcsolatot a fogorvosoddal, mert szokott kelleni orvosi javaslat is.
tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam rajta hogy egy egészségügyi eszköz díjára méltányossági kérelmet kérjek, de annyi papír kell hozzá, hogy hagytam a f*szba az egészet, nem ért annyit az a 200 ezer forint sem, hogy az eszköz gyártójától kért árajánlatot csatoljam...stb Mert ez már komolyan nevetséges. Utána persze még mindig vissza dobhatják a kérelmet, ha nem tetszik nekik például az ár.

Egyszerűsíteni kellene ezt az egész folyamatot. De ugye nem is cél hogy ezzel a lehetőséggel sokan élni próbáljanak.

tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!