Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig nem lehet vízszintes...

Meddig nem lehet vízszintes helyzetbe aludni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma húzták ki a fogam és varták össze a sebet. A doki azt mondta, hogy az alkoholt, cigit illetve a tejtermékeket kerülni kéne és azt is mondta, hogy a rendes vízszintes alvást is hanyagoljam mert akkor megnő a vérkeringés és újra nyílhat a seb. Ezt meddig kéne tartanom? 2-3 napig elalszom félülő pozícióba, de utána rendkívül kényelmetlenné válna. (24-én szedi ki majd a varratot) (Kérlek, ha csak trollkodni jönnél és olyan hozzászólást is hagynál akkor hanyagold kérlek, köszi:) )

tegnapelőtt 20:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Varratom ugyan nem volt, de volt már foghúzásom. Ha a fejed alá teszel egy kis párnát szerintem az is elég.
tegnapelőtt 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell félülő pozícióban, a szokásos párna - esetleg pluszban kispárna, ha eddig nem használtál - bőven jó lesz.

(Az elmúlt 2 és fél évben számtalanszor varrta a szájsebész az ínyemet; ilyesmit sose mondott és sose lett baj, mert normál módon aludtam)

A többi - tejtermék, alkohol, cigi -, az jogos és valóban felejtős.

tegnapelőtt 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat akkor hátha ma a gyógyszer után könnyen kényelmesen tudok pihenni.
tegnapelőtt 20:42
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem 4 fogat távolíttak el múlt hét hétfőn. Bölcsesség fogak helyét varrták.

Én három napig feküdtem nagypárna+kispárna+kispárna kombóval, háton.

Utána estén -kispárna majd megint, és már normál pozícióban alszom.


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 nagypárna és 1 kispárna kombinácioval fogok majd aludni nem lesz baj
tegnap 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!