Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz fog miatt foltos kopaszo...

Rossz fog miatt foltos kopaszodás?

Figyelt kérdés

Egyenletes erős borostám van viszont 3 hónapja bal oldalon egy kb bő 1cm sugarú körben kihullot a szőr lásd képen: [link]


nagyon zavar engem mert nagyon látszódik és mentálisan eléggé levisz ez...


Valaki azt mondta hogy ez lehet hogy rossz fogtol is lehet, hát volt pár rossz fogam életem során amit húztak is de ilyen még nem fordult elő velem. Most is van rossz fogam amit biztos húzni kell de az ettől a ponttól nagyon messze van így nemtudom hogy lehet e köze hozzá.



Volt már valakinek hasonló?

Egyik pillanatról a másikra jött elő még csak ritkulás sem volt és úgy hanem borotválkoztam (pengével) és egyszercsak nem nőtt vissza ott...



ma 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet következménye a rossz fognak.

Nem csak az, hanem egyéb emésztőszervi betegség is.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. De ez csak akkor derül ki, ha a gócos fogak eltávolítva / kezelve lettek, és utána is csak jó pár hónappal.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat .. nagyon szét szed ez belül és végre holnap lesz anap amikorra van időpontom a bőrgyógyászatra (2 hónapja foglaltam...) így megyek már reggel.


Lehet úgy gócos hogy egyáltalán nem fáj? olyan kráter van a jobb alsó leghátsó fogamban hogy a nyelvemmel leérek kb a végéig viszont egyáltalán nem fáj.

ma 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lehet úgy gócos hogy egyáltalán nem fáj?"


Persze. Legtöbb gócos fog nem élő fog.

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!