Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó fogszabályzóm felborít...

Az alsó fogszabályzóm felborította az esztétikát. Jogosan kérnék kompenzációt?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy a bal alsó 4. (Kisörlő) fogam helyére nem nőtt maradandó fog (csírahiány), és mivel a tejfoggal rengeteg problémám volt így végül kihúzták. A fogdokim javasolta hogy keressek fel fogszabályzóst, ahol végül is egy állandó alsót készítettek azzal a céllal, hogy összébb húzzák a fogaim, így csökkentve a rést. Kb 1 éve kezdtem észrevenni, hogy az alsó fogsorom egyáltalán nem párhuzamos a felsővel, főleg akkor látványos amikor próbálnám összezárni a felsőt és az alsót. Amikor felvetettem azt mondták hogy nem így tervezték (konkrétan ha nem mondom nem is veszik észre, amit mondjuk eléggé furcsállok), de miután az eredeti terv kész, megpróbálják visszaállítani, szükség esetén egy felső fogsori fogszabival. A gondom annyi, hogy egyrészt 18+ lettem így méregdrága lenne, másrészt lényegében az ő hibájukból kellene a felső készülék. Szerintetek jogosan kérném, hogy a felső készülék árát legalább részben vállalják át?
ma 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Bilibe lóg a kezed. Természetesen senki nem hibázott, ezt senki sem láthatta előre, hogy neked így fognak elmozdulni a fogaid. Jobb lesz, ha megbarátkozol az új mosolyoddal.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!