Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik izgulnak a fogorvosnál,...

Akik izgulnak a fogorvosnál, nektek el szokott múlni kezelés alatt az izgalom?

Figyelt kérdés

Sok év után végre elmentem fogorvoshoz, annyira ideges voltam, hogy majdnem be sem mentem végül. De győzött az agyam, es bementem. Viszont a kb. 15 perces konzultáció alatt vegig kb 200-as pulzusom volt. És ha a következő alkalomra gondolok, megint felmegy a pulzusom.

A kezelés közben el fog azért múlni? Ti, akik szintén izgultatok, mikor nyugodtatok le?


tegnap 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
El. De gyomortükrözés előtt azért bevallom eléggé izgultam.
tegnap 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van amikor igen, van amikor nem változó, de amikor vége, akkor még ha fáj is, rendesen megkönnyebbülők.


Nem számolom mennyi a pulzusom, de minimum úgy ver mintha sprintelnék, vagy egy erősebb konditermi edzést csinálnák.

tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát talán elmúlik igen.

Szerencsére az én agyam olyan, hogy "törli" az ilyen emlékeket.

Értem úgy, hogy persze emlékszem de utólag belegondolva olyan, mintha csak 5 percet kellett volna végig kínlódnom.


Én szoktam kérni nyugtatót kezelés előtt (te is kérhetsz, adnak is) az sokat segít. Kezelés alatt is, meg lehetséges utólag azért érzem rövidebbnek.


De igen én is nagyon ideges vagyok kezelés előtt.

Egyszer annyira ideges voltam hogy egy pillanatra el is ájultam. Egyszer csak elsötétült minden aztán képszakadás.

tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!