Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ebből lesz valami baj ?

Ebből lesz valami baj ?

Figyelt kérdés
Ma 11 órakor ki húzták a hátsó fogam és azóta vérzik kicsit megállt délután, de most megint el indult..Dolgozni vagyok sajnos otthonról 200 km-re szóval nagy nehezen húzták ki a fogam..Ügyeletre nem tudok menni szóval ha vérzik reggelig nem annyira nagyon de azért látszik a zsebkendőn, el tudok így vérezni reggelre ? Aludhatok nyugodtan ?

tegnap 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvérezni nem fogsz. Viszont ne szedj olyan gyógyszert, ami gátolja a vérzéscsillapodást (elsősorban acetil-szalicilsav származék vagy egyéb alvadásgátló). Ha reggelre is tapasztalsz vérzést, akkor ajánlatos elmenni egy közeli fogorvoshoz, aki talán tud adni fibrinszivacsot (ha még van forgalomban ilyen). a sérülésre.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vérzel. Nekem amikor kihúzták, reggelre az egész bögre televolt vérrel, amit direkt ezért készítettem magam mellé. Sajnos van akinek jobban vérzik. Én vissza is mentem emiatt, de nemtudott mit kezdeni vele. Nagyon nehezen, de begyógyult. A lényeg hogy ne öblögess
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális de nyugi nem fogsz elvérezni. Akár 2-3 napig is vérezhetsz, kb addig amíg be nem gyógyul a seb.

Foghúzás után ezért nem szabad fizikai munkát végezni, engem konkrétan ki is írt a háziorvos táppénzre foghúzás miatt.

Egy idő után persze az is lehet, hogy csak az alvadt vér keveredik fel a nyáladdal és így olyan látsztor keltve, mintha véreznél.

Nekem adott a doki ilyen vattát amire rá tudtam harapni és az felszívta a vért.

Én konkrétan 3 napig véreztem foghúzás után és még utána is 1-2 nap nem volt tiszta a nyálam az alvadt vér miatt.

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!