Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 1 héttel Alsó...

Foghúzás után 1 héttel Alsó 2. fogamat húzták egy hete, könnyen kijött nem varrták össze. Az ínyem már szinte teljesen beforrt de ma reggelre nagyon elkezdett fájni a helye? vagy nem tudom mi...ez még lehet fogmedergyulladás ha már összeforrt?

Figyelt kérdés
szept. 22. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet gyulladás. Fogorvoshoz menj vissza, valószínűleg ad rá antibiotikumot.
szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

hiába szép az ínyem?

Ha visszamegyek nem fogják kikaparni?

szept. 22. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre látatlanban nem tudok válaszolni, de először tuti antibiotikummal próbálkoznak. Az általában megoldja.
szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyre rosszabb ahogy a nap telik...:( most bevettem egy donalgint, barcsak segitene
szept. 22. 18:53
 5/7 A kérdező kommentje:
kisugarzik a fulemig es az egesz also allcsontom faj tole
szept. 22. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mizu? Megoldódott a problémád?
szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap visszamentem. Azt mondta a doktorno, hogy mar eleg szep a seb ő nem kaparná ki hanem van itt egy éles csontperem egy korábbi huzasbol es azon feszul az iny..lehet hogy annak a kisugarzo fajdalmat erzem..szoval jovo heten alveolus korrekcio
szept. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!