Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges fogra érdemes...

Egészséges fogra érdemes koronát rakatni? Elől egy pici darab letört az alsó fogamból. Picit meg lett csiszolta, teljesen egészséges. Viszont ahogy beszélek látszik, hogy ott kisebb a fog.

Figyelt kérdés
Lehet azt gondoljak, hogy igénytelen vagyok, hogy nem csinaltatom meg, de sajnálnék egy egészséges fogat keresgélni, hogy korona legyen rajta, amivel aztán gond lesz. Nem jól gondolom?

szept. 12. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*jav. : egészséges fogat lecsiszoltatni.
szept. 12. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki nem direkt azt nézi nem veszi észre. Aki meg azt nézi az saját magában keresse előbb a szálkát :D

Egyébként ennyitől szerintem is felesleges, orvos mit mondott rá?

szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg kompozittal lehet rá pótolni.


Ha zavar, keress fel egy fogorvost, ő meg tudja mondani, hogy mik a lehetőségek.

szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem, hogy tömése el, vagyis olyan anyaggal mint a tömés nem lehet megoldani mert letörne, mivel ez nem rágó fog, hanem ugye a legelső és vékony a vege. Vagy így marad vagy a korona, de felek hogy azzal meg gond lesz utána. Sérülékenyebb lesz a fog.
szept. 12. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem rakatnék. Csak egy pici darab hiányzik belőle, az meg nem mindegy, ennyire ne legyél hiú.
szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!