Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttkorban is csinálnak...

Felnőttkorban is csinálnak barázdazárásr?

Figyelt kérdés
szept. 10. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nem értem miért.
szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Nekem megcsinálták, gyerekkoromban nem volt rá lehetőség, azt se tudtuk, mi az. 23 éves voltam, amikor megcsinálták a sima egyetemi fogászaton.
szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, 1-es vagyok. Lehet oda menni külsősként is? Mert én kértem, hogy csinálják, és kb úgy nézett rám az orvos, mintha hülye lennék. "Azt csak gyerekeknek csináljuk".
szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem igen, én Debrecenben voltam a fogászati klinikán. Fogkőleszedésre mentem, a doki meg szólt, hogy lát valamit az egyik őrlőmön és hogy ekkora barázdákkal hogy nem csináltak zárást kiskoromban. Én meg mondtam, hogy nálunk nem foglalkoztak ilyesmivel, általánosban sulifogászat sem volt. Erre mondta, hogy szerinte csináljuk meg, mert ha így marad, valószínűleg gondok lesznek, így megcsináltattam.
szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magánban igen..
szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barázdazárásnak alap kritériuma, hogy maximum fél éve előtört fogban lehet csinálni, mivel ekkor még a mély barázda alján nem alakulhatott ki még sekély szuvasodás sem. Későbbiekben csak és kizárólag kiterjesztett barázdazárás végezhető, ami lényegében egy tömés, mivel fel van tárva fúróval a barázdarendszer, pontosan azért, mert a több idő alatt a mélyben elindulhattak folyamatok.
szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!