Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona alatt ínygyulladás....

Fogkorona alatt ínygyulladás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két honapja készült porcelán koronám.

Ket fogam hianyzik es e melletti fogakra lett felhelyezve. A hianyzo fogaimnal az iny be van gyulladva ilyen bub szeruseg nott ott ki es gennyes kellemetlen szagu ver jon belolle ki. Valamint lattam hogy az egyik porcelan fog es az inyem kozott keletkezett egy kis hezag tehat nem fekszik ra szepen az inyemre mint a masikak. Vissza mentem vele a fogorvoshoz es ecsetlest javasolt a gyulladasra illetve mondta h tobbszor mossam meg azt a reszt ahol ez a kis hezag helyezkedik el.

Normalis dolog hogy ez a hezag keletkezett?



aug. 8. 12:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem,érdemes egy másik szakembert felkeresni.
aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a korona nem illeszkedik a fogra, ínyre rendesen, akkor az el van rontva. Használj Corsodyl-t, az segít ínygyulladásnál, de lehet akár gombás fertőzés is.
aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik fogorvoshoz menj!
aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!