Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár milimétert mozog oldalirán...

Pár milimétert mozog oldalirányba az egyik hátsó tömött fogam. Hidegre melegre nem érzékeny, alapvetoen nem fáj, viszont ráharapásra nagyon. Mindenképp húzás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Kézzel konkrétan meg tudom mozgatni jobbra-balra. Nem gyökérkezelt, csak tömött fog. Mikor elmentem vele anno akkor elég csúnyán be volt gyulladva és fájt mint a veszedelem, amint ezek elmúltak, kaptam bele egy végleges tömést, gyökérkezelés furcsamód nem történt.


Egy pár hétig jó volt de most kb. nem bírok ráharapni, elképesztoen belesajdul, valamint körülötte az ínyem is nagyon fáj ha hozzáérek.


Idopontom röntgenre 2 nap múlva, fogorvoshoz pedig rá egy napra van. Nagyon félek, már annyit szenvedtem ezzel a foggal és végre amikor jónak látszott...



aug. 3. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen tünetek mellett gyökérkezelni kellett és megmaradt. Hátsó foghoz nem mindig férnek hozzá eléggé, hogy gyökérkezeljék. Ha húznák, azért szerintem kérj másodvéleményt.
aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!