Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zúghat emiatt a fülem ?Több lent.

Zúghat emiatt a fülem ?Több lent.

Figyelt kérdés

Szóval lassan egy felé éve hogy zúg a váll fülem.Voltam dokinál Bécsbe,mindenhol,de azt mondták nincs semmi baja a fülemnek.KB.3 éve csináltam egy röntgent ahol azt mondták pluszba van egy fogam a száj padlásoba.Lehet ennek valami köze?

F16



júl. 30. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz. Esetleg nincs magas vérnyomás? Spontán alakult ki, vagy valami hang hatására? Használsz fülhallgatót?
júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a fogaknak köze a fulzúgáshoz. Lehet a plusz fog is, de lehet, hogy a bölcsességfogad indult el. Mindenképpen menj el fogorvoshoz, egy röntgenből kiderül.
júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi.Első, egyfolytában március eleje óta
júl. 30. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Tinitus a neve, lehet fogtól de általában igen alapon keletkezik, nincs rá gyógymód
júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem riogatnék egy 16 évesnek latin szavakkal, meg nulla információ alapján felállított diagnózissal. A tinnitus (2 n betűvel, mivel a tinnire szóból indulunk, ami amúgy csengést jelent) tulajdonképpen fülzúgás, fülcsengés. Vannak egyéb tünetei is, a diagnosztizálásban fül-orr-gégész tud segíteni. A nincs rá gyógymód is erős, ugyanis vannak esetek, ahol a kiváltó ok megoldásával megszűnik a probléma. Illetve vannak azért módszerek a helyzet javítására.

Ahogy írtam korábban, lehet fogászati eredetű a gond, a röntgen ezt meg tudja mondani. Ha pedig mégsem az, akkor érdemes a fül-orr-gégész, esetleg neurológus irányba is elmenni.

júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem 65 éve zúg. 40 éve olvastam az IP-ben, és azóta sem találtam jobb magyarázatot. A dokik se! Állítólag nem tökéletes a hallásod, és mivel az agyba nem jut elég inger, kreál magának.
júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
D ejo lhallpk,nincs kodv vele
júl. 31. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!