Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek feltudom tenni...

Szerintetek feltudom tenni magamnak a fogszabit?

Figyelt kérdés
Ha megveszek minden kelléket ami kell hozzá akkor feltudom tenni magamnak is? Vagy nagyon nehéz/necces lenne?

júl. 24. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Nem véletlenül tanítják szakmaként, ráadásul tükörből saját magadnak?

júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ezt inkabb hagyd szakemberre.
júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha kihúzom ami nem tetszik? És felragasztok ilyen ideiglenes pót fogat? Az járhatóbb út?
júl. 24. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:

A szájsebészetre? Simán.


Érzéstelenítés, sterilizálás stb.


És milyen ideiglenes pótfog? Az a szilikonos vacak, amit reklámoznak Facebook-on?

Kételkedem benne, hogy működőképes dolog lenne.

júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fogászati kellék boltba lehet kapni ideiglenesen pót fogat és ragasztót is. De ha kihúzom biztos nagyon fog fájni... ezért akartam inkább a fogszabályzást.

1 Igen úgy gondoltam, hogy magamnak a tükörbe.

júl. 24. 15:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl életképes gondolat egy friss, nyílt sebbe ragasztót tömni, de tudja szösz.

Mondjuk az is érdekes lenne, hogy saját magadnak nyitott szájjal, hogy látod tükörből, hogy mit csinálsz?

júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néztem róla YouTuben videót. És nem tűnt túl nehéznek. Innen jött az ötlet. Bár kicsit félek belevágni
júl. 24. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, bele se kezdj, nem fogod tudni megcsinálni és amúgy ilyen dolgokat nem is tudsz megvenni, ahhoz kell technikusi végzettség minimum.
júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megyek ejtőernyőzni. Nem tűnik nehéznek. Csak egy zsinórt kell meghúzni.
júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl hosszú a nyári szünet...
júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!