Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valóban nem kell(ene) fizetnem?

Valóban nem kell(ene) fizetnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éve ugyanahhoz a fogorvoshoz járok, viszont nem hozzá tartozok, mégis mindig fogad.

Nagyon kedves a doktor úr, tényleg nagyon megbízok benne, mindig kérdezi, hogy vagyok, az egyetem, hogy megy stb. szoktunk beszélgetni kezelés előtt/után mindenféléről, hát kb előtte "nőttem fel".

Tegnap fejezte be az utolsó fogamat (kettőt tömni kellett), már csak egy fogkőleszedés vár rám hétfőn. Viszont mindig amikor kérdezem mennyivel tartozom akkor az a válasz, hogy egy mosollyal.

Azonban én úgy tudom, hogy mivel nem hozzá tartozom azért fizetnem kellene (és szeretnék is). Én vagyok rosszul tájékozott?


júl. 23. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állami rendelőben nem magánrendelést folytat. Vigyél neki egy üveg márkás bort vagy egyéb italt.
júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen így van, nem kell fizetned. Ha kellene, akkor abban biztos lehetsz, hogy elkérik az árát.
júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!