Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire "gáz" felnőtt férfina...

Mennyire "gáz" felnőtt férfinak, 30 felett fogszabályzót hordania?

Figyelt kérdés

júl. 23. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
30 felett is azt gondolod, hogy gáz? Én ezen a szinten 13 évesen voltam, ezért van most, 39 évesen fogszabályzóm. Az a gázabb, ha a fogsorod problémás, lenne is rá pénzed, meg lehetőséged, de mégsem kezdesz vele semmit, pedig egészségügyileg is erősen indokolt, nem csak esztétikailag.
júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked rögzített van?
júl. 23. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit egészségünk megtartásáért teszünk, az nem gáz.
júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
A kusza fogsor, az a gáz. Főleg, hogy 18 alatt ingyenes a fogszabályzó...
júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiam most lesz 33, és tavaly készíttetett. Nem kuszák a fogai, de szerette volna, ha teljesen szabályosan állnak. Neki kivehető van. Evés közben, és ha valahová elmegy, akkor kiveszi. Miért lenne ciki?

Mondjuk ő úgy dolgozik, hogy egyedül, de szerintem munkatársak előtt sem ciki ez. Majd megszokják.

júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gáz az egészségeddel foglalkozni. (A külsőddel se.)
júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem ingyenes csak TB támogatott, a fogszabályozó árának csak egy részét fedezi.
júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es Igen, rögzített, idén szeptemberben lesz 2 éve, hogy fent van, és szerintem jövő tavaszig, nyárig tuti nem kerül le, akkora torlódások, meg káosz volt bennük. Sőt, mélyharapás is, ami a legrosszabb. De ezt is meg tudják oldani, és mást sem csinálok, mint magamat szidom, hogy hogy is lehettem akkor marha tizenévesen.
júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Dehogy gáz, inkább igényes. :)
júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!