Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Medicover fogászati klinika...

Medicover fogászati klinika esztétikus egyfelszínű tömés ill kétfelszínű tömés,3 vagy több felszínű ez mit takar (én csak beszeretném normálisan tömetni a fogaim hajlandó vagyok átlag fizuból ilyen csillagászati összegeket fizetni mert muszáj)?

Figyelt kérdés
jöhet vélemény is bár már túl vagyok egs csomó gondolkodáson és ezt választottam valamiért.
júl. 22. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon leegyszerűsítve egy fognak 5 oldala van:

1) nyelv/szajpadlas feloli,

2) elotte levo fog fele nezo oldala,

3) mogotte levo fog fele nezo oldala

4) orca fele nezo oldala

5) ragofelszini oldala.


Attól függően, hogy a tömés hany felszint erint, beszelunk 1/2/3/4/5 felszinu tomesrol.

Ha csak a ragofelszin erintett, akkor egy felszinu, de ha athajlik valamelyik "oldalara" is a tömés, akkor már tobbfelszinu

júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De ugyanigy lehet csak a nyelv feloli vagy orca feloli oldal is egyedul eritnett, akkor szintén egy felszínu a tomes.

Metszofogaknal az él az 5. felszín a ragofelszin helyett.

júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Ha ìgy nézem akkor baromi dràga egy sima tömés is nem is gondoltam volna.

júl. 24. 05:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!