Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után meddig fájhat a...

Fogtömés után meddig fájhat a fog és miért?

Figyelt kérdés
Három hete voltam fogdokinál aki betömte az egyik fogam. A gond az hogy sajnos most is fáj. Néhány nap után visszamentem és kicsit visszavett belőle, de nem éreztem előtte sem magasnak. Utána sem múlt el ezért megnézettem egy másik fogorvossal. Megröntgenezte és azt mondta nem volt mély szuvasodás, nem ezért fáj. Kérdeztem, hogy akkor miért, de azt mondta nem tudja mert nem látta hogyan csinálta a másik orvos. Ilyen tompa fájdalom jelentkezik spontán néha és rágásnál is néha enyhébb fájdalom. Van ötlet, miért fájhat?

júl. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor tömtek neked? Össze tudod hasonlítani a többi esettel?

Vagy csak néha-néha tömnek?

júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régóta volt már lukas?

Mert akkor a bőr már elkezd ránőni, a töméshez azt is odébb kell tuszkolni, ill. mélyen is sérül. persze, hogy fáj.

júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előtte egyszer volt tömve. Most cserélték mert alatta elkezdett szuvasodni de nem volt mély. Ennél jóval mélyebb, nagyobb töméseim is vannak de nem szokott így fájni, ezért sem értem.
júl. 21. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vettek észre minden lyukat.
júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert röntgen is volt előtte.
júl. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!