Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy fogtömés után...

Normális, hogy fogtömés után érdes a fogam?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogtömésen, és mikor kiment az érzéstelenítő, akkor vettem észre, mintha érdes lenne a fogam egyik szélén egy pici rész. Bántja a nyelvem, és idegesít is. Szerintetek normális vagy menjek vissza?

júl. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet le fog kopni ha eszel. Várj vele egy pár napot ha nagyon zavar még mindig akkor menj vissza
júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza nyugodtan. Megesik, hogy érzéstelenítő hatása alatt nem érzed, velem is előfordult már, de volt is, hogy tömés után mondták, hogy, menjek vissza nyugodtan, ha kényelmetlen, mert akkor ott nem teljesen tudtam megmondani, hogy jó-e.
júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza, ha zavar! Ott majd megcsinálják olyan felületűre, amilyenre szeretnéd!
júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Visszamész és megoldják, nem nagy dolog, sokszor van ez így.
júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!