Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után miért...

Gyökérkezelés után miért fájhat még mindig a fog?

Figyelt kérdés
6x gyökérkezelték a fogamat, be is tömték véglegesen. Az utolsó kezelés óta nagyon fáj az a fogam a gyökérnél, illetve az arcom is. Hiába kértem az orvost, hogy csináljon vele valamit, azt mondta nincs már rajta gyulladás és lezárta. Nem tudom, mit tegyek, de 0-24ben tompa fájdalmat érzek azon az oldalon. Lehetséges, hogy valami ideget elvágtak az arcomban vagy valami történt? Kérlek segítsetek:(
júl. 16. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt fog elhalt fog, egy elhalt fog gócnak számít, hiába van gyökérkezelve, akkor is.
júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fájt egészen az utolsó kezelesig, azóta viszont folyamatosan 1,5 hónapja. Már két doboz antibiotikumot beszedtem, amit az orvos írt fel, fájdalomcsillapítókat, de semmi se hat. Az antibiotikum addig hat, amit szedem, rá 1-2 napra ugyanúgy fáj. Nem akarok így maradni..


Azt nem értem, ha kikezelték, mi az istentől gyullasztja be az arcomnak azt a részét:(

júl. 16. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamitől visszagyulladt...sajnos én is voltam így. keress valakit, aki hajlandó felnyitni és kiszedni a gyökértömést és újra elkezdeni tisztogatni. Vagy rezekcio. Vagy kihuzas.
júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!