Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 5 hetes kisbabanal okozhat a...

5 hetes kisbabanal okozhat a szájpenész fájdalmat? Nistatinos ecsetelorol vélemény?

Figyelt kérdés
5 hetes kisbabam három napja keservesen sír. Eddig nagyon jól evett( anyatejes) de most a cicin is sír, elfordul. Bekapja a cicit aztán megint sir és nem úgy szív ahogy kellene. Az egyik mellbol nem is akar jelenleg enni nehezebben is eszik. Nistatinos ecsetelovel kezelem most. Ki hogy használta ezt? Minden étkezés előtt ?

júl. 7. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt a védőnő és a gyermekorvos ajánlására a patikában vény nélkül kapható boraxos glicerines gézlappal törölgettem át a gyerek száját evés után. Ma ilyet nem árulnak, mert jujj de veszélyes és nem bizonyított a hatásossága. Nekünk segített. A Nistatin a súlyosabb esetekre volt fenntartva akkoriban.
júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is azt kerestem de sajnos már nem lehet venni:( most ezzel a szerrel ecsetelek.
júl. 7. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kéne kérdezni azt, aki felírta a gyógyszert, hogy hányszor kell használni az ecsetelőt, ha a gyógyszertárban nem mondták el vagy nem írták rá az üvegre az alkalmazást, vagy lehet hogy a védőnő is tudna segíteni ezzel kapcsolatosan.

A gyerekemnél hatékony volt a nystatin.

júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!