Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkefe tárolás hogyan?

Fogkefe tárolás hogyan?

Figyelt kérdés
én eddig az üres szájvizesben tároltam rá tettem a kupakot hogy még véletlen se legyen poros viszont azt hallottam inkább hagyjam száradni a port egyszerűen lemosom. Így el pusztulnak a bacik.
tegnapelőtt 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pusztulnak el attól, hogy lemosod, de valóban melegágya a baciknak a dunszt a nedves közeg. Az a minimális "por" ami rászáll, nem fog megölni. 3 mp-enként azt szívod be a tüdődbe.
tegnapelőtt 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne tartsd a szájhigiéniás termékeidet, eszközeidet abban a helyiségben, ahol a Wc is van. Ami onnan fröcsög, párolog azt nem akarod a szádban, legyen az csak máshol.
tegnapelőtt 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Én még ilyet nem hallottam, 2-es, hogy valaki a fürdőszobán kívül tárolná a fogkeféjét. És valahogy még nem halt ki az emberiség!

A portól félsz, kérdező? Ha-ha-ha! Na ilyet se hallottam még!

tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A fenekedben a legbiztonságosabb. Védett hely. Nem lesz poros.
tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3/4, te felőlem a fajanszban is tárolhatod, én kihoztam szépen a szobába, egy külön , tiszta polcra, bevilágított kozmetikai tükör mellé, ahol kis dobozban van a helyük, a cserélhető fejeknek külön box, mellette a tölthető elektromos kefe. Külön box akkor már a fogselyemnek és a krémeknek, géleknek.

Szerintem így tisztább, mint a locsogó wc mellett tárolni. De kinek mi fér bele az izlésébe.

tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez esetben nagy az isten állatkertje ...
tegnapelőtt 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnézhetjük kinek jobb a szájhigiéniája :)

1) Don’t Lay Your Toothbrush Flat

2) Don’t Store Your Toothbrush Too Close to the Toilet

3) Don’t Stash Your Toothbrush in the Medicine Cabinet

tegnapelőtt 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha lehajtod a klotyó fedelét mielött lehúzod, akkor abból nem mászik ki semmi. Felesleges kivinni.
tegnapelőtt 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!