Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményed a szájzuhanyról?

Mi a véleményed a szájzuhanyról?

Figyelt kérdés

jún. 25. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, nagyon hasznos.
jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejött. kb. kétnaponta használom vagy ha a fogam közé beszorul ételmaradék amit nem tudok kipiszkálni. Alapos fogmosás után is képes még kimosni ételmaradékot. Nekem a fogselyem nem jött be mert a fogínyem gyakran begyulladt utána, ezzel semmi gondom nincs. Alapos fogmosás + szájzuhany + legvégén szájvízzel öblögetés. Ezt a kombót tapasztalatom alapján elég heti 3x megcsinálni és tényleg érezhetően nagyot dob a szájhigiénián. Persze, a napi 2x fogmosás az alap ez csak extra rásegítés. Viszont napi szinten 2x szájzuhanyozásban már nem vagyok biztos hogy jót tesz és szükséges. Szájvizet sem használok napi szinten csak szájzuhany után.
jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én feleslegesnek tartottam addig amíg a növekvő bölcsességfogam körüli íny be nem gyulladt állandóan a beszorult ételmaradék miatt amit sehogy nem tudtam kipiszkálni. Akkor beruháztam egy szájzuhanyra és azóta kb nem tudok nélküle élni. Napi szinten használom az esti fogmosást követően, alkalmanként pedig napközben is ha olyan dolgot ettem ami beszorul a fogaim közé. Mióta használom sose gyullad be az ínyem és tisztábbnak érzem a fogaimat :)

Javaslom hogy próbáld ki, nem fogod megbánni!

jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
jún. 25. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, én is kérdezek.


Előző 3 válaszoló, melyik márkát használjátok? Mit ajánlotok?

jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen rendszeresen akarod használni, vinni szeretnéd-e magaddal stb... Gyakorlatilag a tartósságban van különbség ezek között ill. mekkora nyomással(és hány fokozatban állítható) tudja pumpálni a vizet. Hordozhatónak az a hátránya hogy 4-5x meg kell tölteni a tartályt, a station pedig nagy helyet foglal viszont nem kell a víz utántöltéssel bajlódni. Panasonic, TrueLife én csak ezeket ismerem, ezek eddig nem okoztak csalódást.
jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3as voltam, nekem is Panasonic van
jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm

Pont néztem egy videót, ahol egy szájsebész is ezt ajánlotta.

Beszerzek egyet

jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Avair2010 ***** válasza:
Az, hogy vannak olyanok, akiknek a szájukra kéne erősiteni...
jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!