Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvosnak van...

A körzeti fogorvosnak van joga kivágni a rendelőből mint macskát xarni, azzal hogy többet ne is menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Legutóbb megtette mivel őszerinte nekem lehetetlen beadni az injekciót mert merev vagyok.... és nem bírok ellazulni mint egy hulla kb, bakker nem tehetek róla.... volt 2 agyhártyagyulladásom is

jún. 12. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogtöméshez sose kérek érzéstelenítőt. Ezek szerint neked is az a megoldás.
jún. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs, az ellátáshoz mindenkinek joga van, kivéve ha pl. agresszív viselkedés van, vagy lehetetlenné teszi ez az ellátást,vagy esetleg ha valami összeférhetetlenség áll fenn a beteg és orvos között.
jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez nyilvan nem a teljes sztori.
jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a teljes sztori, de egyébként a képet némileg árnyalja az, hogy természetesen joga van kirakni a körzetéből, mint ahogy az orvosválasztás is szabad, úgy az orvos is elállhat a te ellátásodtól, amennyiben ezzel egészségkárosodás nem áll fent valamint van lehetőséged máshová menni. Én a magam részéről már csak a szégyen miatt sem mennék vissza oda, ahonnan egyszer elzavartak amúgy.

Btw: alapellátás. Ez a neve. Ha valakinek bármilyen különleges baja van, mindegy, hogy agyhártyagyulladás miatt nem tud kooperálni, vagy mert fogyatékkal élő, az már bizony a szakellátásra tartozik.

jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!