Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínyvisszahúzódás esetén mik a...

Ínyvisszahúzódás esetén mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fiatalon, 12-13 éves koromban tapasztaltam az első jeleket, idén vagyok 16.


A helyzet ha az időarányt nézzük nem drasztikusan, de rosszabbodik, már a fognyakam is kilátszik szinte teljesen, gyakorlatilag az alsó sornál mindegy hol nyomom meg, a bőr érezhetően vékony és kifehéredik.


Gondolkodtam az ínyplasztikán.


Mivel ugye egészségügyi probléma miatt lenne rá szükség, meg lehet csináltatni államilag? Főleg hogy kiskorú vagyok. Egyáltalán megcsinálja valaki ebben a korban?


Vagy mindenképpen várnom kellene 18 éves koromig?


Ha igen, akkor utána megcsináltathatom, vagy csak ha fizetek.


Vitamint, fogényvédő fogkrémet, stb. ne is említsétek, próbálkozom, de be kell látni hogy ezekkel csak lassítható a folyamat, és úgy hogy csak 16 vagyok ez édeskevés lesz. Átmenetileg persze igyekszem élni ezekkel.



máj. 29. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!