Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék még, hogy ne...

Mit tehetnék még, hogy ne fájjon az ínyem?

Figyelt kérdés
Egy nagyjából éve tapasztalom, hogy kétoldalt felül a 4-5s fogak között fáj az ínyem. Váltottam elektromos fogkefére, elkezdtem rendszeresen szájvizet használni, és amint a pénzügyi helyzetem engedte, elmentem fogorvoshoz, hogy megnézessem, hogy mi a gond. Volt lyukas fog, illetve a fogkövet is leszedték, a fogorvos szerint rendben vannak a fogaim jelen pillanatban. Reméltem, hogy az íny fájdalma, gyulladtsága elmúlik majd, hogy a fogat rendberakattam, de nem, 1 hónap telt el és nem jobb :( persze a fogorvost megkérdeztem amikor voltam nála tömetni, ő csak ajánlott egy jó drága szájvizet, de sajnos pénzügyi okokból ezt nem tudtam megvenni. Főleg akkor erős a fájdalom, ha iszok valami cukrosat/alkoholosat és 1 órán belül nem mosok fogat. (Egyébként kb egy éve leszoktam az összes szénsavas üdítőről, alkoholt hetente-kéthetente 1x fogyasztok max, gyümölcslevet 2-3 naponta 1 litert iszok meg, emellett egészségesen étkezem, cukros dolgot nagyon keveset eszek.) Fogkrémből is váltottam paradontaxra, napi 2x mosok fogat (többször egyetem és munka mellett nem megy), már nem tudom mi lehet a gond :( néha olyan erős a fájdalom, hogy csak ülök és koncentrálok, hogy bírjak dolgozni, ne sírjak. Fogorvost nem bírja el még egyszer most a tavasz, a körzetis meg a hentes kategória sajnos. Budapesti vagyok, ha bárkinek van ötlete, nagyon megköszönném.

máj. 27. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!