Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy ennyire fáj a...

Normális, hogy ennyire fáj a fogam?

Figyelt kérdés
Alsó hátsó fogammal voltam orvosnál,mert érzem hogy egyre sűrűbben fáj, és egyre jobban,elvileg fúrt rá egy lyukat,és azt mondta időnként szivogassam,ez tegnap délután volt. Ma egésznap sokkal jobban fáj ,mint mielőtt elmentem,rendesen izzadok és már remegek . Vettem be már 3* algoflexet,ilyenkor egy pár óráig elviselhető,de aztán újra kezdődik . Ez így normális,?
ápr. 13. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok már nem birom tovább,
ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megőrülök,én most sem tudok aludni. Azon gondolkodtam,hogy kocsiba ülök és az első ügyeletes fogorvossal kihúzatom.
ápr. 13. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nálunk az sincs ügyelet éjszaka, de hétfőn reggel.9 re megyek gyökérkezelés befejezése + ez a régi tömött fog, nem tudom miért vadult be ennyire
ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!