Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet olyannak fogszabályzója...

Lehet olyannak fogszabályzója akinek előrébb van az első két foga mert sokáig szopta az ujját és eléggé meglátszik?

Figyelt kérdés
Vagy van esetleg olyan aki amiatt kapta a fogszabályzót mert szopta az ujját?
2010. okt. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én ezért kaptam, bár magándokitól, sztk nem tudom, hogy ezt gondnak látja-e. 2 hét szünet volt emiatt az első 2 fogam között. Éjszakai fogszabályzóm volt 1 évig, senki nem tudott róla az osztályból, barátok közül. Tökéletes lett az eredmény.
2010. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, TB alapon is.
2010. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont erre valo a fogszabályzó.
2010. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt, mert sokáig szoptam az ujjam, és emiatt "kapafogam" lett. Kivehető fogszabályzót kaptam, amit utáltam, de az eredmény magáért beszél. Ha nem csináltatom meg anno, akkor most valószínűleg eléggé csúnya lennék, mivel összecsukott állapotban a két fogsorom közé befért az ujjam.
2010. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!