Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy rosszul...

Lehetséges, hogy rosszul tömték be a fogam?

Figyelt kérdés

kb. 2,5 éve tömték be az egyik felső rágófogamat.

Nagy gondom nincs vele, egy nagyon picit érzékeny, sőt van amikor egyáltalán semmi baja. Simán tudok vele enni, bármiféle ételt. Azonban van egy olyan pont a tömésen, hogy ha arra ráharapok, akkor hirtelen belenyilall egy furcsa érzés. Olyan, mintha hirtelen hideg fagyiba harapna az ember. Nem fáj, csak nagyon kellemetlen. Ez nem mindig van, ált. ha valami keményre harapok rá, de nagyon. Azonban más bajom nincs vele.

Ez már a kezdetek óta így van.

kétszer voltam fogorvosnál, egyszer megkérdezte, hogy érzékeny-e, azt mondtam igen, de nem csinált vele semmit. Másodszor szintén nem talált problémát sehol, akkor mondtam neki ezt a dolgot, azt mondta nem tud vele mit csinálni...

Más fogorvoshoz meg nem mehetek, oda vagyok bejelentve, pénzem meg nincs annyi, hogy több tízezret kifizessek egy másiknak.

Ráadásul a hajam is hullik már vagy egy éve, de nagyon, lehetséges, hogy emiatt lenne? A fogam normális állapotú, leszámítva, hogy a széle egy picit fekete.


2010. okt. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Röntgent csináltak a fogadról?
2010. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem.

Ahova járok ott talán nincs is ilyen készülék. Most voltam kb. 1 hónapja.

2010. okt. 9. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp ragaszkodj a röntgenhez. Az a tömött fog nem stimmel. A fogászati góc pedig okozhwatja a hajhullást, de később komolyabb gondot is okozhat.
2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, pedig röntgen jó lenne a fogadról, mert lehet, hogy túl mélyen van a tömés, elérte az idegcsatornát és begyulladt, ami nem társul mindig fájdalommal. Röntgen a kulcs, de ha ott nincs akkor nem tudom... esetleg másik körzetist felhívhatsz hátha fogadnak emiatt.
2010. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!