Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz leheletre mit ajánlotok?...

Rossz leheletre mit ajánlotok? 15/L

Figyelt kérdés
Napi egyszer mosok fogat, és mostanába érzem hogy elég rossz a leheletem. (napi egy fogmosás szülőktől ered,ők is csak egyszer mostak,úgy tanítottak,ha kétszer-háromszor mosok,már izélnak h mit csinálok) Mit lehetne tenni rossz lehelet ellen?
2010. okt. 8. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
reggel és este moss fogat, nap közben meg rágó, ha szükségét érzed. nehogy már a szüleid mondják meg, h este mit csinálsz a fürdőben...
2010. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rágó. :)
2010. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Napi 1 az biztos kevés. Napi 2 is. (ugyanis én ennyiszer mosok (mert ennyiszer tudok) mégis rossz a lehelletem). Szájvíz, reklámoznak egy csomó mindent(spray), erősebb illatú fogkrém, rágó...
2010. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

úristen, nehogy már megszabják hányszor moshatsz fogat :S

18/F

2010. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bocipók ***** válasza:

Előttem leírtak+ azért nézesd meg fogorvossal, hátha gond van.

Vagy a fogaktól van, vagy emésztési gond.

2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mikor mosod? Este azért kell, hogy lemosd a napi lerakódást, reggel meg, hogy ne legyen rossz a leheleted. Amúgy citromot rágcsálj, az is segít picit.
2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
reggel szoktam. köszi, akk 2 fogmosás..
2010. okt. 8. 21:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lehelet oka lehet:gyomor,gége,nyelőcső,garatgyulladás,mandulagyull.,orr-és homloküregi problémák is.Ergo nem feltétlenül ok az,h.rosszak a fogaid.

Ezeket kéne kizárni első körben.A gyakori fogmosás nem mindig segít,a nyelvedet is síkáld meg ilyenkor, a bacik ott is letelepednek.

Rágcsálj petrezselyemzöldet,kávészemet,az megszünteti a szájszagot.

ha alapos fogápolás mellett se múlik el és kizárt, h a fogad okozza, akkor a fentebb leirtakat is vizsgáltasd meg.

2010. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha rendesen mosol fogat, és a nyelvedet is lekaparod fogmosásnál, és nincs agyomroddal ptrobléma, nem lehet bűzös a leheleted.Ám ha mégis, rágcsálj petrezselymet, szekfűszeget, vagy fahéjat. Ezek biztosan segítenek majd!
2010. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
reggel, este fogmosás, este szájvíz, nappalra rágó vagy szájspray
2010. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!