Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan,aki megcsináltatta...

Van olyan,aki megcsináltatta a fogait,de nem tud mosolyogni?

Figyelt kérdés
én most jàrok a fogszabàlyzásom végénél,màr erre vártam évek óta. ezt helyeztem előre mindennel szemben,erre most úgy érzem,hogy sose lesz olyan szép mosolyom,hiàba szabàlyosak a fogaim. a gyerekkori képeket visszanézve,meg tök szépen mosolyogtam,azt leszámítva hogy milyenek voltak a fogaim,most meg kontrollon is volt fotózás,és egyszerűen nem tudok úgy mosolyogni,hogy a fogaim szépen làtszódjanak,vagy csak csukott szàjjal,vagy ilyen nagyon nyomi fejjel.létezik hogy azért,mert az elmúlt 1-2 évben akkora gàtlás alakult ki bennem a mosolygás irànt a fogaim miatt?vagy ami még gàtolhat,hogy genetikailag elég sàrgák a fogaim sajnos,és emiatt is gyűlölök mosolyogni,mert tök ápolatlan hatást kelt,de még visszavan 10 hét a kezelésből,és addig nem tudok fehéríttetni. meg ami miatt nem tudok még mosolyogni szerintem,hogy a tükörben nem tetszik az arcom mimikája,és ha mosolyognom kell,akkor arra gondolok,hogy milyen hülyén nézhet ki az arcom.van aki nem tudott mosolyogni,hiàba lettek széo fogai?ha igen,akkor addig erőltettétek amíg nem sikerült?vagy egyszerűen van ilyen,hogy valaki nem tud szépen mosolyogni?
2023. ápr. 15. 03:50
 1/3 anonim válasza:
Olvass vicceket!!
2023. ápr. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szabályosan álló fogak nem oldanak meg mindent. Ez nem elsősorban esztétikai kezelés, hanem egy funkcionális, a jó harapás nagyon fontos. Sokakban felmerülnek ezek a gondolatok a fogszabi végén, hogy úgymond nem térül meg a bele felketetett munka. De, megtérül, mert ideálisan állnak a fogaid, ami a legfontosabb. Esztetikai szempontból meg adj magadnak időt. Sokáig volt rajta mindenféle dolog, ami bezavar az összképbe, meg kell majd szokni az új helyzetet. Illetve sok kiegészítő kezelés van. Le fogják polírozni a fogaid, persze lehet fogat fehérítettni. A mosoly mindenkinek jól áll, legyél magadhoz türelmes.
2023. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
invisalign fogszabàlyzóm van,szóval sokkal másabb nem lesz màr az összkép,mert az utolsó síneket fogom megkapni,már csak finomhangolás lesz. de nyílvàn ha lepolírozzák az attachmenteket a fogaimról,meg fehéredik valamennyit,akkor azért más lesz az összkép
2023. ápr. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!